O nas

Nasza historia sięga połowy 1987 roku jako producenta elementów porcelanowych dla sektora elektronicznego. A od 1995 specjalizujemy się w zakresie okładzin basenowych. Park produkcyjny SeraPool znajduje się w Stambule, a biura mamy nie tylko w Europie, Krajach Zatoki Perskiej a także w Kanadzie i USA.

 

Już od samego początku marka SeraPool cieszyła się uznaniem Klientów. Jesteśmy utożsamiani z najwyższą jakością produktów porcelanowych oraz słyniemy z najszerszej oferty handlowej, w której znaleźć można wszelkie możliwe elementy i rozwiązania dopasowane do systemów konstrukcji basenów każdego rodzaju. Od 2006 marka SeraPool stała się szeroko rozpoznawana bez względu na szerokość geograficzną dzięki temu, że jako jedyny producent posiadamy w swojej ofercie pochwyty krawędziowe w największych wymiarach na świecie.

 

Jako jedyny na świecie posiadamy w swojej ofercie rozwiązania dostosowane do WSZELKICH rozwiązań systemów basenowych i rynien odpływowych.

 

SeraPool jest synonimem przyjemności, jakości, higieny i bezpieczeństwa basenów, saun, SPA i łaźni...

 

SeraPool wprowadzając na rynek najbardziej higieniczne i najtrwalsze rozwiązanie- porcelanę prasowaną na sucho stała się pionierem nie tylko w dziedzinie materiałów do wykończenia basenów, łaźni parowych i suchych, SPA i domów , ale także w dziedzinie wymiarów i kształtów płytek pochwytowych.

 

SeraPool jako jedna z niewielu firm wytwarza płytki i elementy wykończeniowe w wymiarach od 2,5x2,5 cm do 33x50 cm we własnym parku produkcyjnym.

 

Proponujemy Państwu najlepszej jakości produkty dostępne na rynku światowym wraz z indywidualnym opracowaniem projektów i doradztwem. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetowa. To dzięki najlepszym produktom i najwyższym poziomie obsługi Klientów odnosimy ogromny sukces na 7 kontynentach w ponad 60 krajach!

 
Wyszukiwarka produktów firmy Sera Pool Wyszukiwarka Produktów


Zapisz się do subskrybcji nowości firmy Sera Pool Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dotyczące naszej oferty wpisz swój adres e-mail poniżej

Sera Pool - Wszelkie Prawa zastrzeżone 2011